Çözümlerimiz 2018-05-24T14:01:14+00:00

BULUT SANTRAL.

Bulut teknolojisinden yararlanarak, telefon sisteminizi ölçeklendirip genişletmek son derece kolaydır. Yeni bir çalışan için daha fazla donanım ve teknoloji satın almak yerine, kendiniz ekleyebilir yada yalnızca bizimle iletişime geçip  hesabınıza başka bir kişi eklersiniz.

Maliyet avantajının yanı sıra, birçok işletme esnekliği ve erişilebilirliği nedeniyle Bulut Tabanlı santral sistemini tercih ediyor. Teknoloji İnternet üzerinden barındırıldığı için, telefon sisteminize İnternet erişimi olan herhangi bir yere erişebilir ve kullanabilirsiniz. Bu uzak çalışanlar için son derece yararlıdır.

BULUT ÇAĞRI MERKEZİ.

Bulut Çağrı Merkezine Geçmenin ilk 5 Nedeni;

Bulut tabanlı çağrı merkezi geçmek için ne olacağını anlamak üzere, 2014 yılında buluta çağrı merkezini taşımak için beş neden inceledik ve olgunlaştırdık. Bulut tabanlı çağrı merkezi pazarını kapsayan raporlar, işletmeler bulut çağrı merkezi çözümlerine geçtikçe önemli bir büyüme kaydediyor. B2B araştırma firması olan MarketsandMarkets ™, iletişim merkezinizi, felaket kurtarma, daha hızlı dağıtım ve bulut çözümünün esnekliği ve uyum yönetimi gereksinimi olarak buluta taşımak için en iyi sebepler olarak göstermektedir. Diğer raporlar, müşteri deneyimi olarak genel odak alanlarını ele almaktadır. Olumlu müşteri deneyimini sağlamak, 2018’deki birçok işletme için önceliktir.

YERİNDE TEKNOLOJİ / BULUT SANTRAL VE ÇAĞRI MERKEZİ

LOKASYONUNUZA KURALIM .

Bulut teknolojilerinde kullandığımız alt yapı ile işletme lokasyonunuza tamamen web tabanlı, her şeyi ile size ait fiziksel kurulum imkanlarımızla tanışın. Mevcut alt yapınızın iyileştirilmesi, internet bağlantılarınızın testleri ve güçlendirmesinden, firewall, switch gibi tüm fiziksel ürünlerle destekleyeceğimiz yüksek güvenlikli bir çok şubenizi tek bir sunucudan yönetibileceğiniz, şubeler arası ücretsiz görüşmeler yapabileceğiniz iletişim merkezini satın alarak da kendi bulut mimarinize sahip olabilirsiniz.

SİZİ TANIYOR, İHTİYAÇLARINIZI BİLİYORUZ

İletişimin önemini yıllardır verdiğimiz hizmetler ile kavramış uzmanlığımızı bu konuda geliştirerek siz müşterilerimize en iyi kesintisiz hizmeti veriyoruz, 7/ 24 destek ile her mesai saatinizde sizinleyiz.

YÜKSEK GÜVENLİK

% 100 BULUT TEKNOLOJİSİ

99.9 ULAŞILABİLİRLİK

BULUT TEKNOLOJİSİ

SİZİ GELECEĞE TAŞIR.

HEMEN BAŞLA