Karel Türkiye’nin ilk BLUETOOTH telefon setini satışa sundu

Karel Türkiye’nin ilk BLUETOOTH telefon setini satışa sundu

Karel tarafından geliştirilen ST30 telefon seti, Bluetooth® özelliği sayesinde, Bluetooth® destekli bir GSM telefonla eşleştirilebiliyor. Böylece kullanıcı, GSM üzerinden gelen çağrısına ST30 telefon seti üzerinden cevap verebiliyor. Kullanıcılar GSM aramalarını ST30 üzerinden gerçekleştirebildiği için, GSM telefonlarının neden olduğu sağlık riskleri de en aza indirgeniyor. Ayrıca ST30, kurumsal hatta sahip GSM kullanıcıları için bir çeşit FCT (Fixed Cellular Terminal – Sabit GSM Terminali) görevi de görüyor.

Karel ST30, Bluetooth® özelliği sayesinde kullanıcılarına, açık alanda 10, kapalı alanda 5 metre kapsama alanında hareket özgürlüğü sağlıyor. Handsyorum, ahize ya da kulaklıkla konuşma özellikleri, kullanıcının tercih ve ihtiyaçlarına göre rahat ve hızlı kullanım imkanı sunuyor. LED ile aydınlatılmış geniş grafik ekranı ile phentermine programlanabilir, esnek ve özel fonksiyonlu tuşları, telefonun ve menülerinin pratik kullanımını sağlıyor. ST30, CTI uygulamalarıyla birlikte kullanılabiliyor. ST30’un gelişmiş bluetooth® özellikleriyle, bluetooth® kullanımını şifrelemek, görünürlüğü engellemek, görünür cihazları listeleyebilmek ve hafızaya almak da mümkün.

Karel, ST30 ile Karel santral kullanıcılarının telefon seti ihtiyaçlarına fonksiyonel, estetik ve teknolojik bir alternatif çözüm sunuyor.

2017-05-06T00:22:03+00:00