ELKOTEK, SIEMENS ENTERPRISE COMMUNICATIONS’IN TÜRKİYE’DEKİ ŞİRKETİ SEN EC’Yİ SATIN ALDI

ELKOTEK, SIEMENS ENTERPRISE COMMUNICATIONS’IN TÜRKİYE’DEKİ ŞİRKETİ SEN EC’Yİ SATIN ALDI

elkotek sen-ec i satın aldı

Bilişim sektörünün lider kuruluşlarından Elkotek canada goose sale canada goose outlet, Siemens Enterprise Communications’ın Türkiye’deki kurumsal iletişim çözümleri tedarikçi şirketi olan SEN EC’nin tüm hisselerini satın almıştır.
Siemens Santral

Bu işlem, Siemens Enterprise Communications’ın iş yaptığı tüm pazarlarda yeni iş ortaklıkları kurmak amacıyla başlattığı global ölçekli yeniden yapılanma programı olan “Go Forward Partner Programı”nın bir parçası ve Elkotek ile yıllardır süren ilişkilerinin bir devamıdır.

Uzun bir süredir SEN EC’nin orta ölçekli kurumsal iletişim çözümlerinin Türkiye’deki distribütörlüğünü yapmakta olan Elkotek’in SEN EC’yi satın alması sonrasında, SEN EC, Siemens Enterprise Communications’un Premier Distribütör’ü olmakta ve bu sayede Siemens Enterprise Communications’un portföyündeki tüm ürün ve çözümlerin Türkiye’deki distribütörlüğünü sürdürmeye devam etmektedir.

Elkotek’in SEN EC’yi satın almasıyla ilgili olarak, Siemens Enterprise Communications, EMEA Satış Başkanı, Wolfram Fischer, “SEN EC’yi Go Forward Partner Programı’mıza Premier Distribütör olarak dahil etmek ten dolayı çok mutluyuz. Siemens Enterprise Communications, Türkiye’ye %100 bağlılığını sürdürecektir ve Elkotek’in satın aldığı SEN EC, hem iş ortaklarının hem de müşterilerinin çok kazançlı çıkacağı şartlarla bu pazara kurumsal iletişim çözümlerinin sağlanması için son derece uygun bir organizasyona sahiptir.” şeklinde konuştu.

Aynı konuda Elkotek CEO’su, Hakan Tahiroğlu da bu gelişmeyi, “Global Go Forward! İş Ortağı Programı’na göre canada goose down outlet usa https://www.cg-jacketsale.ca/ Canada Goose jackets outlet official, olabilecek en üst seviyedeki iş ortaklığı anlamına gelen Premier Distribütör olanaklarıyla, Siemens Enterprise Communications ile ilişkilerimiz harika bir seviyeye ulaşmıştır. Böylelikle müşterilerimize ihtiyaçlarına uygun canada goose outlet cheap canada goose, ödüllü iletişim çözümlerini, çok daha uygun şartlarla temin edebileceğiz. İnanıyoruz ki, sektörde 30 uncu yılımızı kutlamaya hazırlanırken, biriktirdiğimiz tecrübemiz ve geliştirmiş olduğumuz yeteneklerimizle, Siemens Enterprise Communications’ın desteği birleşecek ve böylelikle pazarda lider konuma gelmemiz mümkün olabilecektir.” şeklinde yorumladı.

Elkotek Hakkında:
Elkotek, 1982 yılından bu yana erişim çözümlerine, PBX ses çözümlerini ve kendi AR-GE ürünlerini de ekleyerek, birleşik teknolojiler konusunda hizmet veren Türkiye’deki ilk ve tek katma değerli dağıtıcı bilişim firmasıdır. 230 çalışanının 140’ı mühendistir. Eğitimli ve tecrübeli ekibi ile sistem entegrasyonu, danışmanlık, Ar-Ge hizmetleri ile her seviyede satış sonrası destek ve proje yönetimi sağlamaktadır canada goose down coats in new york https://www.canadagoosessale.net canada goose 2015 winter. Her yıl tekrarlanan “İlk 500 Bilişim Şirketi” araştırmasında, yıllardır ilk 100 firma arasında yerini almaktadır. Ayrıca Internet Hizmeti, PBX Santral ve Veri İletişimi Donanımı Satış Gelirleri’ne göre yapılan özel sıralamalarda da son yıllarda devamlı olarak ilk 10 firma arasında yer almaktadır.

Siemens Enterprise Communications hakkında:
Siemens Enterprise Communications, uçtan uca kurumsal iletişim çözümleri sağlayan lider bir kuruluştur. Bugün “birleşik” işbirliği deneyimine dayanarak herhangi bir BT Altyapısında verimliliği arttıran ve ekip çalışmasına olanak sağlayan Açık Komünikasyon (Open Communications) yaklaşımı ile pazara yön vermektedir. Siemens Enterprise Communications, Gores Grup ile Siemens AG’nin ortaklığındadır ve bu ortaklık aynı zamanda network altyapısı ve güvenlik sistemleri tedarikçisi Enterasys Networks’ü de kapsamaktadır. Daha fazla bilgi için: www.siemens-enterprise.com/open

2017-05-09T15:09:30+00:00