Teknik Servis

Teknik Servis
Teknik Servis 2014-06-09T10:41:27+00:00
Santral Yerinde Servis Hizmetleri

İşletmelerin taleplerine göre arızaların giderilmesi ya da ilave birtakım çalışmaların yapılmasıdır. Bu süreç, işletme yetkililerinin servisimize ulaşmasından sonra, arıza ya da yapılacak ilave çalışmanın durumuna göre belirlenecek bir zamanda işletilir. Teknik servis personelimiz talebe cevap vermek amacıyla işletmeye belirlenen sürede yerinde teknik destek verir.

Telefonda ve uzaktan destek hizmetleri

İşletmelerin servisimize telefonla ulaşması ile birlikte teknik personelimizin, arızanın ya da talebin durumuna
göre, arayan yetkiliye telefonda programlama yaptırması ile sorunun yada talebin yerine getirilmesi çalışmasıdır. Ayrıca santralinde sorun oluşan kurumların santral sistemine uzaktan bağlanılarak yapılan çözümlemeleri de kapsamaktadır.

Bakım anlaşması hizmetleri

işletmelerde bulunan telekomünikasyon sistemleri ve buna bağlı donanımlar ile kablo altyapısı belirlenen şartlar doğrultusunda yapılan sözleşme ile servis ve danışmanlık hizmetleri konusunda garanti altına alınmış olunur. Bu sözleşme şartları kurumda kullanılan altyapıya göre hazırlanarak donanım (parça) hariç yada donanım dahil olarak yapılabilmektedir. Santral Market ile kurumlar arasında yapılan sözleşme ile kurumlar hafta içi 08:30-19:00, hafta sonu 09:00-14:00 saatleri arasında servisimizden destek alabilmektedir. Ayrıca acil durumlar için 24 saat ulaşılabilecek gsm numaraları da sözleşmelerde belirtilmektedir.

Santral Teknik Servis Formu

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

Firmanız(gerekli)

Telefon(gerekli)

Model Seçiniz

İleti