Web Tel

Web Tel 2011-02-17T14:23:10+00:00
  Web Tel

  Müşterileriniz sizi bilgisayar ekranına tıklayarak arasın.

  WEBTEL Tıkla Konuş ile artık internet siteleri üzerinden tek tık ile iki kişi arasında sesli görüşme başlatılabilecek. Üstelik aranan kişiye ulaşmak için telefon numarası bilmeye ve çevirmeye gerek yok. Şirketinizin web sayfasında bir tıkla-konuş butonu sayesinde, ziyaretçilerinizin bu buton üzerinden şirketinizi aramasını sağlayabilirsiniz.

  webtel ücretsiz konuşma

  web sitenizden telefonla arama

  İsterseniz çağrı merkezinizi, isterseniz direkt olarak santralinizin aranmasını sağlayabileceğiniz tıkla-konuş butonu ile istenildiği takdirde belirlenen birden fazla şirket çalışanına da ulaşmanız mümkündür. Web sayfanız üzerinden tanımlanacak olan kişilerin dahili hat numaralarını da direkt olarak tıkla-konuş butonu ile aratabilmeniz mümkün olacaktır. Eğer web siteniz üzerinden sizi arayan kişinin bilgisayarında kulaklık ve mikrofon var ise, bu konuşma direkt olarak IP üzerinden gerçekleşir. Görüşme için her iki tarafın da ücret ödemesine gerek kalmaz. Tıkla-konuş özelliği ile milyonlarca Internet kullanıcısı, şirketiniz için potansiyel müşteriler haline gelir.

  Telefon Şart Değil Internet Olan Her Yerde Ofisiniz Olsun
  Evde WebTel

  Yine Web sitenize Web Tel i yerleştirip evinize sadece 1 adet ip internet telefonu almanız yeterli olacaktır. Bu sayede web sitenizi ziyaret eden tüm müşterileriniz, bayileriniz, sevdikleriniz size ücretsiz ulaşabilirler . Hatta ip telefonunuzu gündüz işyerinize akşam evinize getirip 24 saat size ulaşmalarını da sağlayabilirsiniz.

  İşyerinde WebTel

  Web sitenize koyacağınız webtel sayesinde artık işyerinizi websiteniz aracılığıyla tüm dünyaya açmış olacaksınız. Web sitenizi dünyanın neresinden olursa olsun ziyeret eden herkes size anında ücretsiz ulaşabilecek. İşyerinize alacağınız ip internet telefonu veya gateway yardımıyla tüm çağrılara online cevap verebileceksiniz. Aynı anda dış aramalarınızı da gate way veya ip telefon dan yaptığınız takdirde internet üzerinden çok ucuza konuşup telefon maliyetlerinizi düşürebileceksiniz. Hatta şubeleriniz arasında tamamen ücretsiz görüşme imkanına sahip olacaksınız. Almış olduğunuz gateway i santralinize de kurabilir, web sitenizden gelen çağrıları santralinize de yönlendirebilirsiniz

  Bilgisayarınız WebTel

  Web sitenize Web Tel i alıp, bilgisayarınıza da ücretsiz x-lite softphone programını indirdiğinizde Websitenizden gelecek tüm çağrıları bilgisayarınıza yönlendirip gerekli iletişimi kurabilirsiniz.Sadece mikrofon ve kulaklığınızın olması yeterli olacaktır.Bu şekilde en ucuz ve en uygun şekilde webtel sahibi olabilirsiniz.